• Unaveni sluncem

  Nikita Michalkov, Rustam Ibragimbekov

  Hra podle světoznámého filmu v české premiéře - o lásce, žárlivosti i touze po pomstě a moci. Adaptace Peter Flannery, režie Natália Deáková, v hlavních rolích Zdeněk Mucha / Pavel Nečas, Petr Konáš, Zuzana Ščerbová. Na programu 5., 14. a 23. září ve Velkém divadle.

  více

 • Srpen v zemi indiánů

  Tracy Letts

  Cenami ověnčená temná komedie zachycuje na vzorku jednoho rodinného společenství rozpad nejednoho amerického snu. Drsná realita „takové normální rodinky“ je metaforou duchovního rozkladu celé západní kultury. Uvádíme 25. září ve Velkém divadle.

  více

 • Prodaná nevěsta

  Bedřich Smetana

  "Nejnárodnější" česká opera v novém nastudování dirigenta Olivera Dohnányiho a režisérky Jany Kališové. Uvádíme 1. 9. a 2. 9. k slavnostnímu otevření Nového divadla a 7., 18., 19. a 24. září ve Velkém divadle.

  více

 • Freddie - The King of Queen

  Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta

  Zbrusu nový taneční muzikál o životě a kariéře Freddieho Mercuryho, vůdčí postavě skupiny Queen. Titulní roli ztvárňují zpěvák Michael Kluch a tanečník Richard Ševčík. Na programu 16. a 23. září v Novém divadle.

  více

 • Hráč

  F. M. Dostojevskij, David Šiktanc

  Petr Konáš, Martin Stránský, Andrea Černá a další v hlavních rolích "životu nebezpečné partie" podle románu Fjodora Michajloviče Dostojevského. Novou jevištní adaptaci vytvořil David Šiktanc, který je také režisérem inscenace. Na programu 7. září v Novém divadle.

  více

 • Hoffmannovy povídky

  Jacques Offenbach

  Mistrovská opera jednoho z největších tvůrců žánru operety. Básník Hoffmann vypráví své milostné příběhy - o loutce Olympii, zpěvačce Antonii a kurtizáně Giuliettě. Hudební nastudování Tomáš Brauner, režie Dominik Beneš. Uvádíme ve Velkém divadle 30. září.

  více

 • Předprodej na září od 18. 8.

  Vstupenky do Velkého i Nového divadla

  Od 18. 8. budeme prodávat vstupenky na všechna naše zářijová představení - do Velkého divadla a již také do Nového divadla. Novinkami na jevišti budou muzikály Cats a Divá Bára, činohry Flamendr a Push Up a opera Žvanivý Slimejš. Předplatné na rok 2015 bude v prodeji od 22. září.

 • Producenti

  Mel Brooks, Thomas Meehan

  Broadwayský muzikál, který získal rekordní počet divadelních cen Tony Awards. V překladu Adama Nováka jej nyní nastudoval náš soubor muzikálu a operety. Režie Roman Meluzín, dirigenti Jiří Petrdlík a Dalibor Bárta, choreografie Zuzana Kolářová. Přijďte 6. září do Velkého divadla.

  více

   

 
 
Červenec2014
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
 
 

28.07.2014

Činohra ve zkušebně Nového divadla

Jan Maléř Zuzana Ščerbová, Viktor Vrabec Jan Maléř studuje titulní roli Tylova Flamendra V popředí Andrea Černá, Jan Maléř, Zdeněk Rohlíček V popředí Andrea Černá, Jan Maléř, Zdeněk Rohlíček Jan Maléř, Zuzana Ščerbová Zuzana Ščerbová, Jan Maléř Zuzana Ščerbová, Jan Maléř


14.07.2014

Prodaná nevěsta otevře Nové divadlo 1. a 2. 9.

Zájemci z nejširší veřejnosti mohou zhlédnout Prodanou nevěstu, kterou se slavnostně otevře Nové divadlo v Jízdecké ulici v Plzni. Jelikož však oficiální zahajovací představení 2. září v přímém přenosu České televize bude věnováno pozvaným hostům, zařazuje Divadlo J. K. Tyla na 1. září ještě představení pro veřejnost. Na toto představení si lze vstupenky zakoupit výhradně v pokladně předprodeje Divadla J. K. Tyla v Sedláčkově 2 v Plzni, a to od 18. srpna od 9.00 hodin. Cena vstupenky s připojeným pamětním certifikátem k otevření Nového divadla bude 500 korun.  


30.06.2014

Přejeme vám šťastné léto

Přejeme všem krásné léto a šťastné prožití dovolené. Předprodej na září zahájíme 18. srpna, ale během celých prázdnin pro vás připravujeme otevření Nového divadla. Těšíme se na viděnou v příští sezoně!

                                    Vaše Divadlo J. K. Tyla  


23.06.2014

Premiéra dvou oper na závěr sezony

Parodie; Šaty, jaké svět neviděl

Vůbec prvním provedením (chcete-li světovou premiérou) dvou jednoaktových oper se Divadlo J. K. Tyla zúčastňuje 7. ročníku mezinárodního projektu Armel Opera Competition and Festival. Premiéru zhlédnou však plzeňští diváci - a to již 28.6. od 19 hodin ve Velkém divadle. Uvedeny budou opery vhodné pro dospělé i dětské publikum - "Parodie" od maďarského autora Gábora Kereka a "Šaty, jaké svět neviděl" na motivy Andersenovy pohádky od jednoho z nejvýznamnějších českých skladatelů současnosti Jaroslava Krčka. Obě díla zazní v češtině a představení bude zároveň posledním v DJKT na závěr sezony 2013/14.

Vstupenky možno zakoupit v pokladně DJKT, ve všech prodejních místech a na http://www.plzenskavstupenka.cz/index.php/cz/.


« 1 2 3 4 28 55 81 108 »

Dnes hrajeme

Velké divadlo

večer se nehraje


Komorní divadlo

večer se nehraje


Divadlo v Klubu

Nehraje se.


 


© DJKT 2013